3.25 (4 głosów)
Obejrzano 27.5tys. razy

  • 2
  • 1


  • Co myślisz o tej inspiracji ?
Zadaj pytanie projektantowi
lub
Komentuj
Wyślij odpowiedź

Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację.

Musisz wpisać treść komentarza
Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację. Po akceptacji będzie wyświetlany na liście poniżej.
  • To jest komentarz
  • To jest pytanie do projektanta
Wyślij

Komentarze oraz pytania do projektanta

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy ani pytań do projektanta.
 

Łazienka projekt #6565456

Aranżacja / projekt łazienki wystrój nowoczesny, minimalistyczny w kolorach biel, szary

Surowa, minimalistyczna łazienka została połączona z ciemną, męską sypialnią. Taka aranżacja może okazać się idealna dla współczesnego, niezależnego singla. Jest to monochromatyczne, nowoczesne wnętrze. Łazienkę pokryto białymi płytkami, między którymi znajdują się drobne, ozdobne pasy. Ścianę przy umywalce natomiast ozdobiono ciemnymi kaflami, które nawiązują do popielatej sypialni. Wszystkie wzory płytek pochodzą z kolekcji Metalic firmy Opoczno. Mimo tego, że strefa łazienki jest bardzo duża to postanowiono zmieścić tam tylko prysznic schowany za szybą, a także ciemną, drewnianą półkę, na której ustawiono umywalkę. Dzięki temu wnętrze jest bardzo przestronne i sprawia wrażenie minimalistycznego. W strefie sypialnianej znalazło się tradycyjnie łóżko z szafeczkami. Meble zostały zrobione z błyszczącego tworzywa, które nadało im eleganckiego, luksusowego charakteru. Nad łóżkiem zawieszono dwa biało-czarne rysunki, którą są jedynymi ozdobami w pomieszczeniu. Za to dekoracyjne jest oświetlenie. Designerskie, oryginalne lampy zawieszono po obu stronach łóżka, dzięki temu na półkach jest dużo miejsca na potrzebne rzeczy. Takie surowe, ekstrawaganckie wnętrze to propozycja dla miłośników minimalistycznych wnętrz z klasą.
nowoczesna sypialnia,fototapeta New York,czerwona narzuta,lampa do sypialni,obraz do sypialni
 
Aranżacja łazienki wystrój nowoczesny, minimalistyczny w kolorach biel, szary - projekt wnętrza #6565456, Homplex Inspiracja autorstwa Opoczno. Propozycje produktów w przygotowaniu.
Aranżacja łazienki wystrój nowoczesny, minimalistyczny w kolorach biel, szary - projekt wnętrza #6565456, Homplex Zamknij podgląd
Poprzednia inspiracja Następna inspiracja
Trwa ładowanie...Proszę czekać, trwa ładowanie...