3.75 (59 głosów)
Obejrzano 8tys. razy

 • 8
 • 7
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

 • Pasujące produkty
 • Co myślisz o tej inspiracji ?
Zadaj pytanie projektantowi
lub
Komentuj
Wyślij odpowiedź

Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację.

Musisz wpisać treść komentarza
Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację. Po akceptacji będzie wyświetlany na liście poniżej.
 • To jest komentarz
 • To jest pytanie do projektanta
Wyślij

Komentarze oraz pytania do projektanta

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy ani pytań do projektanta.
brak strony www
Projektant : Katarzyna Czechowicz
 

Dziecięcy projekt #9476056

Aranżacja / projekt pokoju dziecięcego wystrój nowoczesny w kolorach brąz, zieleń, beż

Łóżeczko, przewijak i szafa to rzeczy niezbę™dne w każdym pokoju dziecię™cym. Gdy wybierzemy styl i umiejscowienie mebli w pokoju można przystą…pić‡ do dekorowania wnętrza. To właśnie dekoracje sprawią…, że pokoik naszego szkraba staje się jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Rodzice Paweł‚ka marzą… aby maluch w przyszłoś›ci był uzdolniony, miał‚ bogata wyobraźnię™ i interesował‚ się™ architekturą…, tak jak tata. Głównym elementem stanowiącym również dekorację wnę™trza jest konstrukcja ze sklejki, inspirowana Wieżą Eiffla. Dwa elementy ze sklejki, przypominające nogę™ wieży połą…czone są… pół‚kami. Ostatnia, dolna półka może stanowić blat stolika do kolorowania i rysowania, kiedy dziecko jest małe, a kiedy dorośnie pół‚ka przekształca się™ w siedzisko, na którym można usiąść zakładają…c garderobę™. Pod konstrukcją… umieszczono łóżeczko firmy Mamas&Papas w pię™knym odcieniu dę™bu. Po obu stronach łóżeczka znajdują się dwie komody, firm Mamas&Papas i Fiorentino, słóż…ce do przechowywania ubranek, pieluszek i kosmetyków dziecięcych. Komoda pod oknem posiada specjalną… nadstawkę™, gdzie mama może wygodnie przewijać bobasa. Pod samym oknem ustawiono duży, wygodny fotel firmy Homes in Heaven, o którym marzyła mama Pawełka. Jest to miejsce gdzie można karmić‡ niemowlaka, usypiać‡ go do snu i odpoczywać‡. Fotel specjalnie został‚ umieszczony przy oknie, aby rodzic tulą…c bobaska mógł‚ wyglą…dać‡ przez nie na ś›wiat. Nad fotelem zawieszono dużą lampę™ Nefos firmy MyYour w kształcie chmury. Na tle niebieskiej ściany wydaje się™ że chmurka znajduje się na błę™kitnym niebie. Oświetlenie ogólne stanowią… lampy natynkowe. Kinkiety i lampka biurkowa stanowią… zabawny element uzupełniają…cy. Śšciana naprzeciwko łóżeczka zabudowana jest dużą… szafą… z bł‚yszczą…cymi frontami. Pomiędzy korpusy szafy wstawiono 4 komody firmy Foirentino, w różnych kolorach. Szufladki komód umieszczono nieregularnie. Wszystkie kolory we wnę™trzu maja rozbudzać wyobraźnię™. Wejściową… ś›cianę™ ozdobiono tapetą Eijfinger dostę™pną… na stronie UdekorujDom.pl oraz dużym lustrem, lubianym przez małe dzieci, w którym maluch może znaleźć przyjazną twarz. Podłogę™ zdobią… 2 dywaniki firmy Arte Espina. Ważnym elementem okreś›lają…cym do kogo należy pokoik jest imię™ dziecka ułożone z zabawnych obrazków, powieszonych nad łóżeczkiem. Cał‚ość‡ wnę™trza dopeł‚niają… gę™sto drapowane zasłony, które nadają… przytulnoś›ci wnę™trzu.
nowoczesna sypialnia,fototapeta New York,czerwona narzuta,lampa do sypialni,obraz do sypialni
 
Aranżacja pokoju dziecięcego wystrój nowoczesny w kolorach brąz, zieleń, beż - projekt wnętrza #9476056, Homplex Inspiracja autorstwa Katarzyna Czechowicz. Sprawdź nasz przepis na jej aranżację!
Aranżacja pokoju dziecięcego wystrój nowoczesny w kolorach brąz, zieleń, beż - projekt wnętrza #9476056, Homplex Zamknij podgląd
Poprzednia inspiracja Następna inspiracja
Trwa ładowanie...Proszę czekać, trwa ładowanie...