3.57 (28 głosów)
Obejrzano 16.5tys. razy

  • 2
  • 1


  • Co myślisz o tej inspiracji ?
Zadaj pytanie projektantowi
lub
Komentuj
Wyślij odpowiedź

Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację.

Musisz wpisać treść komentarza
Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację. Po akceptacji będzie wyświetlany na liście poniżej.
  • To jest komentarz
  • To jest pytanie do projektanta
Wyślij

Komentarze oraz pytania do projektanta

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy ani pytań do projektanta.
 

Dziecięcy projekt #9120241

Aranżacja / projekt pokoju dziecięcego wystrój pałacowy, romantyczny w kolorach biel, róż, zieleń

Alternatywna aranżacja dla projektu #9120140 Przepiękny, bardzo wyrazisty pokój w eleganckim, rustykalnym stylu dla młodej damy. Jeśli wystrój wnętrza odzwierciedla charakter jego mieszkańca, to idealnie będzie się w nim czuła dziewczynka, która już w młodym wieku wrażliwa jest na piękno i sztukę. Dojrzała jak na swój wiek, ale wciąż pozostająca dzieckiem, które chce się bawić w swoim małym królestwie. W pokoju dominuje wzorzysta jasnozielona tapeta z wyrazistymi bukietami jasnoczerwonych róż otoczonych ciemnozielonymi liśćmi. Ten motyw kolorystyczny w pastelowych odcieniach powtarza się w pięknie upiętych zasłonach i narzucie łóżka. Białe, rustykalne meble wyglądają na tym tle niezwykle czarująco. Tuż przy oknie postawiono stylowe biurko z krzesłem, obok stoi sporych rozmiarów regał, w którym znalazło się miejsce na książki, pluszaki, zdjęcia i liczne pudełka, porządkujące skarby młodej damy. Na przeciwko stoi łóżko z rzeźbionym wezgłowiem, na którego boki opada jasnożółty baldachim. Po prawej stronie znalazła miejsce duża szafa na ubrania, po lewej zaś smukły, nocny stoliczek z lawendą oraz stojące lustro w stylowej, białej ramie. Do wnętrza dobrano stylowe oświetlenie - nad łóżkiem zawieszono ażurowy, biały żyrandol, a na biurku uroczą lampkę z zajączkiem. Charakterystyczną częścią tego pokoju jest kącik zabaw, w którym zbudowano balkon, na który dziewczynka może wejść po zwisającej drabince. Pod nim zorganizowano część wypoczynkową z tapicerowanym, różowym siedziskiem.
nowoczesna sypialnia,fototapeta New York,czerwona narzuta,lampa do sypialni,obraz do sypialni
 
Aranżacja pokoju dziecięcego wystrój pałacowy, romantyczny w kolorach biel, róż, zieleń - projekt wnętrza #9120241, Homplex Propozycje produktów w przygotowaniu.
Aranżacja pokoju dziecięcego wystrój pałacowy, romantyczny w kolorach biel, róż, zieleń - projekt wnętrza #9120241, Homplex Zamknij podgląd
Poprzednia inspiracja Następna inspiracja
Trwa ładowanie...Proszę czekać, trwa ładowanie...