3.37 (57 głosów)
Obejrzano 25.5tys. razy

  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

  • Pasujące produkty
  • Co myślisz o tej inspiracji ?
Zadaj pytanie projektantowi
lub
Komentuj
Wyślij odpowiedź

Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację.

Musisz wpisać treść komentarza
Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację. Po akceptacji będzie wyświetlany na liście poniżej.
  • To jest komentarz
  • To jest pytanie do projektanta
Wyślij

Komentarze oraz pytania do projektanta

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy ani pytań do projektanta.
Projektant : Wojciech Rogacki, Płock
 

Młodzieżowy projekt #9477861

Aranżacja / projekt pokoju młodzieżowego wystrój nowoczesny, industrialny w kolorach biel, brąz, niebieski, beż

AMERICAN DREAM. Pokój nastolatka zafascynowanego amerykańskim stylem życia i marzącego o amerykańskiej przygodzie. Pomieszczenie inspirowane wyluzowanym, spontanicznym i beztroskim stylem życia części amerykańskiej młodzieży. Już od wejścia rzucają się w oczy ściana z graffiti oraz elementy ogrodzenia z siatką – nieodzowne elementy amerykańskich szkół, boisk sportowych czy po prostu ulic. Duże powierzchnie ścian pokryto fototapetą przedstawiającą ulicę NY pozwalając niejako przenieść się w “tamten świat”. W celu wygłuszenia pomieszczenia część ścian pokryto korkiem. Pozwala to również na dowolne kreowanie tej przestrzeni poprzez przyczepianie różnego rodzaju plakatów czy grafik za pomocą pinesek. W pomieszczeniu umieszczono meble z kolekcji firmy Fiorentino w kolorze biało-niebieskim, które świetnie dopełniają całą kolorystykę pomieszczenia- biały, czerwony oraz niebieski – kolory flagi USA. Uzupełnieniem całości są oryginalne pufy obszyte w materiał imitujący piłkę do koszykówki oraz amerykańską flagę, płyty winylowe zamocowane na siatce oraz mała tablica z koszem.
nowoczesna sypialnia,fototapeta New York,czerwona narzuta,lampa do sypialni,obraz do sypialni
 
Aranżacja pokoju młodzieżowego wystrój nowoczesny, industrialny w kolorach biel, brąz, niebieski, beż - projekt wnętrza #9477861, Homplex Inspiracja autorstwa Wojciech Rogacki, Płock. Sprawdź nasz przepis na jej aranżację!
Aranżacja pokoju młodzieżowego wystrój nowoczesny, industrialny w kolorach biel, brąz, niebieski, beż - projekt wnętrza #9477861, Homplex Zamknij podgląd
Poprzednia inspiracja Następna inspiracja
Trwa ładowanie...Proszę czekać, trwa ładowanie...