4.14 (257 głosów)
Obejrzano 19.1tys. razy

  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

  • Pasujące produkty
  • Co myślisz o tej inspiracji ?
Zadaj pytanie projektantowi
lub
Komentuj
Wyślij odpowiedź

Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację.

Musisz wpisać treść komentarza
Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację. Po akceptacji będzie wyświetlany na liście poniżej.
  • To jest komentarz
  • To jest pytanie do projektanta
Wyślij

Komentarze oraz pytania do projektanta

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy ani pytań do projektanta.
Projektant : Magdalena Ostaszewska;Barbara Nowak
 

Młodzieżowy projekt #9476165

Aranżacja / projekt pokoju młodzieżowego wystrój klasyczny w kolorach biel, niebieski

Projekt pokoju dla dziecka zakładał stworzenie przestrzeni spójnej i funkcjonalnej, która spełni wymagania zarówno dziecka jak i rodziców. Istotne by było to idealne miejsce do zabawy, rozwoju pasji, a także nauki, którą chłopiec niebawem rozpocznie. Zgodnie z oczekiwaniami rodziców pokój zaprojektowano w stylu skandynawskim, nawiązując do motywów marynistycznych. Całość utrzymana jest w tonacji biało-niebieskiej z czerwonymi akcentami. Wybrano ponadczasowe eleganckie białe meble z kolekcji Fiorentino 611 (szafę 3-drzwiową, skrzynię, szafkę nocną, łóżko oraz biurko z nadstawką). Ściany pokryto granatową farbą oraz tapetą w biało-niebieskie paski. Podłoga z białych desek tworzy jasną bazę kolorystyczną pomieszczenia. Pokój oświetlono za pomocą punktów świetlnych w suficie podwieszanym oraz dwóch lamp będących jednocześnie czerwonymi akcentami. W pokoju wydzielono strefę do nauki z dużym biurkiem i wygodnym krzesłem. Półki w nadstawce biurka oraz ścienne znajdujące się tuż obok pomieszczą książki oraz zabawki. Z tych umieszczonych niżej chłopiec będzie mógł korzystać samodzielnie. Duże łóżko będące oazą odpoczynku ustawiono centralnie, obok tworząc kącik do zabawy. Biały miękki dywan oraz wygodny fotelik , na którym chłopiec będzie mógł swobodnie korzystać z tabletu lub czytać książki stworzą mu przyjemny azyl. Z kolei na ścianie zaprojektowano panel z chwytami wspinaczkowymi, aby chłopczyk miał w domu swój własny mały tor przeszkód, który tak lubi. Z drugiej strony łóżka ustawiono skrzynię na zabawki oraz powieszono na ścianie obrazki z kolekcji Matyldy Koneckiej przedstawiające kolorowe domki i łódki. Zasłony oraz pościel wykonano z materiału przedstawiającego morze, jachty i latarnie morskie.
nowoczesna sypialnia,fototapeta New York,czerwona narzuta,lampa do sypialni,obraz do sypialni
 
Aranżacja pokoju młodzieżowego wystrój klasyczny w kolorach biel, niebieski - projekt wnętrza #9476165, Homplex Inspiracja autorstwa Magdalena Ostaszewska;Barbara Nowak. Sprawdź nasz przepis na jej aranżację!
Aranżacja pokoju młodzieżowego wystrój klasyczny w kolorach biel, niebieski - projekt wnętrza #9476165, Homplex Zamknij podgląd
Poprzednia inspiracja Następna inspiracja
Trwa ładowanie...Proszę czekać, trwa ładowanie...