2.26 (31 głosów)
Obejrzano 19.2tys. razy

  • 6
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

  • Pasujące produkty
  • Co myślisz o tej inspiracji ?
Zadaj pytanie projektantowi
lub
Komentuj
Wyślij odpowiedź

Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację.

Musisz wpisać treść komentarza
Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację. Po akceptacji będzie wyświetlany na liście poniżej.
  • To jest komentarz
  • To jest pytanie do projektanta
Wyślij

Komentarze oraz pytania do projektanta

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy ani pytań do projektanta.
Projektant : Piotr Dećko
 

Młodzieżowy projekt #9477749

Aranżacja / projekt pokoju młodzieżowego wystrój nowoczesny w kolorach biel, pomarańcz, szary, zieleń

Pokój młodzieńca, który jest nad wiek poważny. Dlatego też zrezygnowano z dziecinnych wzorów i tapet na rzecz nowoczesnych i prostych elementów wystroju, których jedynym detalem jest kolor faktura. Głównym elementem we wnętrzu jest miejsce pracy, zagospodarowane na modłę nowoczesnych biur. Przywodzić ma na myśl mały gabinet, gdzie wzdłuż ściany na regałach wypełnionymi książkami, piętrzą się dyplomy. Stanowisko zwrócone jest w stronę wejścia, umożliwiając bezpośredni kontakt wzrokowy z osobą korzystającą z komputera. Nie powoduje to niepokoju, który wzbudza każdy ruch za plecami. Samo biurko zostało wydłużone o kolejne dwie szafki, a na jednej z nich ustawiono biurkowy regał z książkami. Jednak całość jest tłem dla tapety w odcieniach szarości z dominującą czerwonym tarczą słoneczną. Przy wejściu usytuowane jest łóżko oparte o miękką, obitą zielonymi poduchami ścianę. Znajduje się na niej szafka, z wmontowaną lampą do czytania. Jak to zwykle bywa w pokoju nastolatka łóżko, to miejsce wypoczynku, rozrywki i ¬¬pracy. W zasięgu ręki znajduje się skrzynia z koszem na pranie, której blat pełni rolę szafki nocnej. Natomiast pod sufitem, podwieszone są modele samolotów wykonanych przez mieszkańca, na tle dekoracji z k-g. Całość została zmiękczona puchatym dywanem, i zasłonami. Stanowią one akcent kolorystyczny na tle czarno białych mebli i bielonej, drewnianej podłogi.
nowoczesna sypialnia,fototapeta New York,czerwona narzuta,lampa do sypialni,obraz do sypialni
 
Aranżacja pokoju młodzieżowego wystrój nowoczesny w kolorach biel, pomarańcz, szary, zieleń - projekt wnętrza #9477749, Homplex Inspiracja autorstwa Piotr Dećko. Sprawdź nasz przepis na jej aranżację!
Aranżacja pokoju młodzieżowego wystrój nowoczesny w kolorach biel, pomarańcz, szary, zieleń - projekt wnętrza #9477749, Homplex Zamknij podgląd
Poprzednia inspiracja Następna inspiracja
Trwa ładowanie...Proszę czekać, trwa ładowanie...