3.16 (43 głosów)
Obejrzano 30.1tys. razy

 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1

Zamów projektPodoba Ci się ta aranżacja? Zamów projekt dostosowany do Twojego pokoju.

 • Pasujące produkty
 • Co myślisz o tej inspiracji ?
 • Plan mieszkania
Zadaj pytanie projektantowi
lub
Komentuj
Wyślij odpowiedź

Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację.

Musisz wpisać treść komentarza
Komentarz został dodany pomyślnie, oczekuje na moderację. Po akceptacji będzie wyświetlany na liście poniżej.
 • To jest komentarz
 • To jest pytanie do projektanta
Wyślij

Komentarze oraz pytania do projektanta

Nie dodano jeszcze żadnych komentarzy ani pytań do projektanta.
Projektant : wojciech rogacki, płock
 

Projekt opracowany dla inwestycji

Salon z kuchnią projekt #9376190

Aranżacja / projekt salonu z kuchnią wystrój nowoczesny, minimalistyczny w kolorach biel, szary

Nagroda Główna dla inwestycji Capital Art Apartments w kategorii Dojrzali Projektanci w II edycji konkursu Homplexowe Wnętrza.

Całość utrzymano w męskim, surowym kimacie. Usuwając jedną ze ścianek działowych otrzymano otwartą przestrzeń dającą wrażenie przestronności. Aneks kuchenny płynnie przechodzi w częśc salonowo-wypoczynkową połączoną z jadalnią przez co mieszkanie zyskało na wygodzie i funkcjonalności. Ceglane ściany pomalowano na biało a wykonanie lekkiej przecierki nadało efektu postarzenia i surowości nawiązującego do starych przestrzeni fabrycznych. Scianę przeciwległą do aneksu pokryto gresem i panelem ściennym co nadaje wyrazistego charakteru części wypoczynkowej. Aneks kuchenny bazuje na białych, drewnianych frontach o równych prostych podziałach. Ich dobór stanowi bardzo istotny element całego wnętrza. Jako, że są to fronty bezuchwytowe podkreślają minimalistyczny styl wnętrza, a ich białe wybarwienie w połączeniu z białymi ścianami nawiązuje do klimatów skandynwaskich. Ich drewniana struktura z kolei nieznacznie ociepla surowe wnętrze. Do przyrządzania posiłków mamy jeden długi blat roboczy. Zakończony został zabudową g-k, w której umieszczono lodówkę. Naprzeciw lodówki wykonano mały kącik śniadaniowy. Fragment blatu zagospodarowano sprzętem AGD do przygotowywania szybkich posiłków a pozostała jego część wychodząca poza obrys ścian w formie półwyspu pełni rolę barku z hockerami.
nowoczesna sypialnia,fototapeta New York,czerwona narzuta,lampa do sypialni,obraz do sypialni
 
Aranżacja salonu z kuchnią wystrój nowoczesny, minimalistyczny w kolorach biel, szary - projekt wnętrza #9376190, Homplex Inspiracja autorstwa wojciech rogacki, płock. Sprawdź nasz przepis na jej aranżację!
Aranżacja salonu z kuchnią wystrój nowoczesny, minimalistyczny w kolorach biel, szary - projekt wnętrza #9376190, Homplex Zamknij podgląd
Poprzednia inspiracja Następna inspiracja
Trwa ładowanie...Proszę czekać, trwa ładowanie...