WSPÓŁPRACA

ZAKRES WSPÓŁPRACY
Inspirator to idealne narzędzie dla :
- projektantów wnętrz - do prezentowania swojego portfolio i zdobywania nowych klientów
- sklepów internetowych - do zdobywania nowych klientów i pomocy im w procesie zakupowym
- sklepów stacjonarnych - do przyciągania nowych klientów przez internet i objęcia ich personalną opieką handlowca
- producentów i importerów asortymentu wyposażenia wnętrz - do zaprezentowania swojej oferty oraz podniesienia świadomości marki i znajomości produktów
- deweloperów mieszkaniowych - do zainteresowania klientów ofertą mieszkań w innym, niestandardowym ujęciu
- usługodawców - do zdobywania zamówień na realizację konkretnych projektów wnętrz i prezentacji jakości wykonania

Jeśli Ty lub Twoja firma jesteście zainteresowani współpracą z Homplexem skontaktuj się z nami telefoniczne pod numerem +48516103286 lub mailowo na adres anna.walkowska@homplex.pl

WYBRANI PARTNERZY, Z KTÓRYMI WSPÓŁPRACUJE HOMPLEX :
Mondial Assistance
O Partnerze :

Polski oddział Mondial Assistance jest częścią międzynarodowego lidera ubezpieczeń pomocowych i turystycznych Mondial Assistance Group.

Z usług Grupy, świadczonych na wszystkich kontynentach, korzysta 250 milionów ludzi, czyli 4% światowej populacji. Średnio co 2 sekundy Mondial Assistance udziela pomocy swoim klientom w dowolnym miejscu świata. Stanowi to część naszego know-how, które uzupełnia doświadczenie z ponad 10 lat istnienia w Polsce.

W ciągu ostatniej dekady staliśmy się liderem na polskim rynku usług assistance. Blisko współpracujemy z firmami z branży finansowej, motoryzacyjnej czy turystycznej. Posiadamy sieć ponad 4000 usługodawców - od placówek medycznych, przez firmy transportowe, punkty pomocy drogowej i warsztaty samochodowe, aż po specjalistów naprawy sprzętu AGD/RTV/PC, hydraulików, ślusarzy, i wielu innych.

W Mondial Assistance człowiek jest zawsze na pierwszym miejscu, dlatego z uwagą słuchamy naszych Klientów. Nasze usługi tworzymy w taki sposób, aby jak najlepiej zaspokajać ich rosnące potrzeby.

Mondial Assistance jest częścią Grupy Allianz.

Zakres współpracy : prezentacja i sprzedaż oferty pakietów home assistance
Korzyści dla partnera : promocja i pozyskanie nowych klientów spośród grupy docelowej

Natus Design
O Partnerze :

Pracownia architektoniczna NatusDESIGN spełniania wymagania i potrzeby Klientów oraz maksymalnie wykorzystuje dla nich możliwości stwarzane przez projektowaną przestrzeń.

Proces projektowy jest wspomagany wizualizacjami co zwiększa jego efektywność, pozwala na szybszą ocenę, ułatwia wybór właściwych koncepcji oraz zwiększa jakość współpracy między Klientem, a Projektantem.

Doświadczenie Projektantów - Kuby i Łukasza - pomoże Klientom uniknąć kosztownych błędów i zaoszczędzić czas. Dzięki znajomości rynku materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych pomogą w doborze najlepszych rozwiązań w korzystnej cenie.

W pracowni projektują i aranżują wnętrza mieszkań, przestrzeni biurowych i handlowych, kluby, kawiarnie, restauracje oraz inne miejsca, które mają być funkcjonalne i piękne.

Zakres współpracy : prezentacja projektów wnętrz wykonanych przez projektantów pracowni i opracowywanie zestawów produktów dla inspiracji
Korzyści dla partnera : promocja własnej marki, pozyskiwanie nowych klientów, poszerzanie bazy wykorzystywanych w projektach produktów

Dekoratornia
O Partnerze :

Dekoratornia to telewizyjny magazyn wnętrzarski emitowany w Polsce od marca 2005 roku, dostępny na kanale TV4 w czwartki o 05:00 i 13:30 i w niedziele o 07:05 i 13:00. Program prowadzą projektanci wnętrz, którzy przeprowadzają metamorfozy mieszkań zgłaszanych do programu przez ich właścicieli.

Zakres współpracy : publikacja zdjęć wnętrz projektowanych przez ekipę Dekoratorni i opracowywanie dla nich zestawów produktów
Korzyści dla partnera : promocja programu w internecie, rozszerzenie oferty reklamowej dla Partnerów

Virtus Studio
O Partnerze :

Virtus Studio to firma działająca w obszarze architektury i szeroko pojętego designu, zajmująca się organizacją konferencji i szkoleń tematycznych: m.in. "DESIGN - nowoczesne trendy w architekturze wnętrz" oraz "Oświetlenie w architekturze".
Dzięki konferencjom organizowanym przez Virtus Studio, firmy z branży wnętrzarskiej i budowlanej - zarówno czołowi producenci, jak i firmy zaczynające działania na polskich rynku, mają okazję przedstawić Architektom swoją ofertę, pokazać na żywo ekspozycje, przedstawić opinię ekspertów oraz poznać wrażenia środowiska projektantów.
Podczas konferencji na uczestników czekają nagrody, specjalne promocje, kupony rabatowe, czasopisma branżowe oraz wykłady cenionych architektów.
Odwiedź stronę Virtus Studio na Facebooku.

Zakres współpracy : objęcie Patronatem Medilanym konferencji dla architektów "DESIGN - nowoczesne trendy w architekturze wnętrz"
Korzyści dla partnera : wsparcie medialne , promocja konferencji, oraz pozyskanie uczestników

Lentewenc Sp.z o.o.
O Partnerze :

Lentewenc Sp. z o.o. skupia swoje działania na organizacji międzynarodowych wystaw i konferencji w Polsce w różnych sektorach przemysłu, takich jak Budownictwo, Transport i Logistyka, Opieka Zdrowotna, Przemysł Spożywczy, Sport, Bezpieczeństwo i Ochrona.
Lentewenc Sp. z o.o. jest częścią ITE Group, która od ponad dwudziestu lat specjalizuje się w organizacji targów i konferencji w kanale business-to-business w kluczowych sektorach przemysłu. Firma prężnie współpracuje z instytucjami rządowymi, stowarzyszeniami handlowymi oraz izbami i mediami branżowymi. Poparte sukcesami działania na rynkach europejskich i azjatyckich skłoniły nas do rozpoczęcia realizacji projektu w Polsce.
Organizowane przez firmę targi są targami branżowymi (B2B) skupiającymi polskie i zagraniczne firmy związane z danym sektorem przemysłu. Lentwenc proponuje nową jakość na polskim rynku tworząc platformę do spotkań face to face dla osób zorientowanych na biznes. Głównym celem jest zaspokojenie potrzeb biznesowych zarówno wystawców jak i zwiedzających.
Firma Lentwenc Sp. z o.o. zainicjowała w tym roku nowe wydarzenia w branży ceramicznej oraz wnętrzarskiej - Międzynarodowe Targi Ceramiki, Kamienia i Wyposażenia Łazienek w Warszawie CERTIBA 2013 oraz Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w Warszawie Interiors & Design Warsaw 2013.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-12 września na terenie EXPO XXI. Na odwiedzających targi CERTIBA 2013 będą czekać producenci, importerzy i dystrybutorzy, którzy zaprezentują najnowsze trendy i technologie ceramiczne, meble i akcesoria łazienkowe oraz pomysł na ciekawe aranżacje łazienek i wykończenie wnętrz z wykorzystaniem kamienia i ceramiki. Natomiast Międzynarodowe Targi Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz w Warszawie –  Interiors & Design Warsaw 2013 to doskonałe miejsce dla firm z z branży dekoracyjnej w całości poświęcone tematom takim jak: akcesoria do domu, tekstylia, podłogi, schody, farby, wnętrza i wzornictwo, wyposażenie domów i przestrzeni biurowych, wystrój wnętrz.
Więcej informacji na temat targów:
http://interiors.lentewenc.com/dom/
http://certiba.lentewenc.com

Zakres współpracy : Patronat Medialny Homplexa nad Targami CERTIBA 2013 oraz Interiors & Design Warsaw 2013
Korzyści dla partnera : Promocja targów wśród użytkowników Homplexa


nowoczesna sypialnia,fototapeta New York,czerwona narzuta,lampa do sypialni,obraz do sypialni
 
Homplex Inspirator Zamknij podgląd
Trwa ładowanie...Proszę czekać, trwa ładowanie...